Školní parlament ZŠ ProvaznickáSoutěž o nejhezčí vánoční stromeček

Školní soutěže o nejhezčí vánoční stromeček se zúčastnilo 14  tříd prvního stupně a 6 tříd druhého stupně. Zástupci tříd to při hodnocení neměli vůbec lehké. A jak to dopadlo?

Na třetím místě skončila třída 5. B , na druhém místě se umístila třída 8. A a nejhezčí stromeček má letos třída 2. B .

 

Mikulášská nadílka

 

Dne 6. 12. 2016 se děti opět dočkaly návštěvy Mikuláše se svojí družinou andílků a čertů. Mikuláš zkontroloval, jak se žáci pilně učí, poslouchají učitele a chovají hezky ke svým spolužákům.  Andílci odměnili všechny děti sladkostí, dvojnásobně ty z „nebeského seznamu“. Pekelníci naopak potrápili zlobivce z „černé listiny“ V některé třídě měli práce méně, v jiné zase více. A slibovalo se všude. No tak uvidíme!

Halloweenský rej strašidel – 1. 11. 2016

 

Školní parlament již tradičně organizuje halloweenské odpoledne plné soutěží. Letos jsme se rozhodli uspořádat rej strašidelných masek během dopolední výuky. Školu ovládli upíři, čarodějnice, duchové, kostlivci… A nejen to. Děvčata z devátých tříd malovala na obličej různé strašidelné obrázky. Pětičlenná třídní družstva soutěžila ve hře „Apple Pass“ - předávání jablka pod bradou. Vrcholem však byla soutěž o „Nejhezčí halloweenskou masku“. Zúčastnilo se jí 18 výherců třídních kol. Na třetím místě skončila Sabina Jeřábková ze 7. A, druhé místo obsadil Samuel Hořín ze 3. C a absolutní vítězkou se stala Bílá paní  Lea Martináková z 1. D. Gratulujeme a věříme, že jste si všichni tento strašidelný den ve škole parádně užili!